Společenstvo ploché země

My, společenstvo ploché země, jsme skupina nejinteligentnějšich individuálů bojujících za pravdu.

Zde je odkaz na naší partnerskou mezinárodní společnost: Odkaz

My budeme bojovat proti vládě, která hanebně zakrývá pravdu

Níže najdete několik důkazů o placatosti Země, které naprosto rozbíjrejí hoax o kulaté Zemi:

Placatá Země: Důkaz č.1 - Rovina
Přírodní fyzikální vlastností vody je najít a udržet si rovnou hladinu. Kdyby byla Země velkou koulí, kolébající se a poskakující v nekonečném vesmíru, pak by neexistovala skutečně a stále rovná hladina vody. Ale protože je Země ve skutečnosti jedna obrovská rovina, tato základní fyzická vlastnost tekutin je v souladu s naší zkušeností a zdravým rozumem.

Placatá Země: Důkaz č.2 - Zásady pilotů
Kdyby jsme žili na kouli rotující rovníkovou rychlostí 1600 km/h, jak by bylo možné létat z východu na západ a opačně za stejnou dobu? Jak by bylo možné přistávat na přistávacích drahách ze všech směrů? To je možné jen tehdy, pokud se Země nehýbe.

Placatá Země: Důkaz č.3 - Zemský obzor!
V tomto videu uvedeno mnoho pohledů na vzdálenosti a objekty, které by nebylo možné vidět, pokud by Země byla kulatá s obvodem okolo 25.000 mil (asi 40.000 km). A jak by bylo možné vidět světlo majáků i z několika desítek kilometrů? Vzdálenosti viditelnosti slavných majáků uvedeny ve videu.

Placatá Země: Důkaz č.4 - Horizont
Ať už se ocitnete kdekoliv, všude dokola je vidět horizont v úrovni vlastních očí. To platí bez ohledu na nadmořskou výšku, ze které se člověk nebo kamera dívá. Kdybychom žili na kouli, pak by se stoupající výškou zůstával horizont níže a níže. Ale praxe je jiná. Viz příklady ve videu.

Placatá Země: Důkaz č.5 - Paprsky slunce
Každý, kdo sleduje občas sluneční paprsky vycházející od slunce, ví, že tyto paprsky se rozcházejí směrem k Zemi. To svědčí o tom, že slunce není milióny kilometrů daleko, ale jen tisíce. Kdybychom žili na kouli, dopadaly by k nám sluneční paprsky téměř rovnoběžně z takové dálky, jak nám tvrdí NASA.

Placatá Země: Důkaz č.6 - "Polární" klimata
Kdybychom žili na Zeměkouli, kterou ozařuje milióny km vzdálené slunce, byly by podmínky v arktické i antarktické oblasti podobné. Skutečnost však ukazuje, že tyto dvě oblasti jsou velmi odlišné.